RodicaB
A întrebat pe 02.08.2011, la 15:16
Stie cineva in cite exemplare este necesar sa am legalizate actele pentru studii universitare?eu vreau sa optez pentru aceeasi specializare in 3 institutii de invatamint,dar nu stiu daca trebuie sa prezint la consulat un singur complect de acte sau 3 ? multumesc anticipat.
Răspunsuri (2)
miha20
#1
Ai nevoie de un singur exemplar..Succese!
A răspuns pe 02.08.2011, ora 15:42
RodicaB
#2
multumesc frumos miha20
A răspuns pe 02.08.2011, ora 16:02