Sari la conținut

anishoara1703

A întrebat pe 02.08.2011, la 16:53

Cine poate sa imi spune de unde sa fac rost de cererea de inscriere pentru studii universitare in RO?

Răspunsuri (1)

katy_921 #1
descarca metodologia si acolo ai sa gasesti,se dau cereri si la ambasada
A răspuns pe 02.08.2011, ora 17:08