anishoara1703
A întrebat pe 02.08.2011, la 16:53
Cine poate sa imi spune de unde sa fac rost de cererea de inscriere pentru studii universitare in RO?
Răspunsuri (1)
katy_921
#1
descarca metodologia si acolo ai sa gasesti,se dau cereri si la ambasada
A răspuns pe 02.08.2011, ora 17:08