Creatsa
A întrebat pe 02.08.2011, la 17:46
Bună! am aplicat pt limbi moderne aplicate dar am citit in metodologie că se face o probă de aptitudini…aveți vreo idee cum,cînd și unde se face?
Răspunsuri (3)
Lady_Viola
#1
Sal,dupa cite-mi pare mie,ai noshtri nu vor avea astfel de probe,ci doar cei ce sunt cetateni ai Romaniei
A răspuns pe 02.08.2011, ora 19:37
valik
#2
mi se pare ca daca ai cistigat concursul, in momentul incare mergi sa depui dosarul in opriginal dai si proba.
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:15
Creatsa
#3
thx!!daca are cineva o info mai precisa ,las-ti un coment please!!!
A răspuns pe 06.08.2011, ora 10:44