Sari la conținut

americangirl

A întrebat pe 02.08.2011, la 18:58

nu inteleg cv:.....in lista trb sa ma inscriu ku o zi inainte sau kum de zice lumea ca nu reuseste sa depuna intr-o singura zi:))))ms

Răspunsuri (4)

mariancik.m #1
trebue sa te inscrii in lista adica in rind cu citeva zile inainte,eu tot nu am stiut si cind ma-m dus dimineata tare sa depun actele ma-m speriat,mi-au spus ca sunt a 500-tea.desigur ca nu reusesc toti intr-o zi pentru ca sunt foarte foarte multi.vezi si tu afla care sunt zilele de inscriere si fugi acolo.
A răspuns pe 03.08.2011, ora 06:51
americangirl #2
shi daca erai a 500-tea ai reusit in acceasi zi?:___
A răspuns pe 03.08.2011, ora 08:53
nata12 #3
eu am fost azi si m-am inscris ... sunt nr 1434 si kred ka depun actele miine seara sau poimiine )
A răspuns pe 03.08.2011, ora 14:39
americangirl #4
pai atunci shi eu maine sa ma inscriu in lista ...sper sa reusesc:))))
A răspuns pe 03.08.2011, ora 15:21