Sari la conținut

Lady_Viola

A întrebat pe 02.08.2011, la 19:34

Salutare la toti ;) cineva stie cum se va lua media de concurs la facultatile din Romania,exact ca la noi,sau altfel?

Răspunsuri (5)

talian #1
Altfel
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:17
Lady_Viola #2
shi cum anume ? :)
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:19
talian #3
Media generala pe toti anii + cea de bac + IQul tau si se imparte la 3.

Mai mult este scris in metodologie pagina 6.
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:24
Lady_Viola #4
merci mult
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:35
Lady_Viola #5
apropo,generala de la cele 4 discipline sau media celor 3 studii liceale?
A răspuns pe 02.08.2011, ora 21:30