Lady_Viola
A întrebat pe 02.08.2011, la 19:34
Salutare la toti ;) cineva stie cum se va lua media de concurs la facultatile din Romania,exact ca la noi,sau altfel?
Răspunsuri (5)
talian
#1
Altfel
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:17
Lady_Viola
#2
shi cum anume ? :)
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:19
talian
#3
Media generala pe toti anii + cea de bac + IQul tau si se imparte la 3.
Mai mult este scris in metodologie pagina 6.
Mai mult este scris in metodologie pagina 6.
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:24
Lady_Viola
#4
merci mult
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:35
Lady_Viola
#5
apropo,generala de la cele 4 discipline sau media celor 3 studii liceale?
A răspuns pe 02.08.2011, ora 21:30