Sari la conținut

mya

A întrebat pe 02.08.2011, la 19:42

este cineva aici la contabilitate si daca da cu ce medie participati
multumesc pentru atentie

Răspunsuri (5)

Lady_Viola #1
ash fi vrut sa-ncerc la contabilitate,dar problema e ca nu shtiu daca metodologia de calcul a mediei de concurs e exact ca la noi adica: media pe 3 ani a celor 4 discipline+ media de la bac
A răspuns pe 02.08.2011, ora 19:58
mya #2
nu se calculeaza dupa formula din metodologie
media bac+media liceu/2 * 0.9
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:22
mya #3
+ 0.1 * cu bonifactia pe care o afli din tabelul din metodologie
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:23
Lady_Viola #4
dar unde pot gasi mai detaliat metodologia de admitere
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:34
Lady_Viola #5
aa,e ok acum m-am lamurit
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:40