Sari la conținut

valik

A întrebat pe 02.08.2011, la 20:06

cum careadeti, eu de la sud am depus dosarul la nord voi avea probleme?

Răspunsuri (4)

katy_921 #1
nu vei avea nici o problema,principalu k ai depus actele,nu conteaza in ce oras
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:15
valik #2
asa sa fie :) ms ca ai rs.
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:17
cepavick #3
mare treabă ai avut la nord! Parcă nu putea aştepta să vină comisia de admitere la SUD?
A răspuns pe 04.08.2011, ora 23:46
valik #4
treaba mea la nord ii cu treaba, nu ma-am dus de flori de cuc!
A răspuns pe 05.08.2011, ora 09:33