valik
A întrebat pe 02.08.2011, la 20:06
cum careadeti, eu de la sud am depus dosarul la nord voi avea probleme?
Răspunsuri (4)
katy_921
#1
nu vei avea nici o problema,principalu k ai depus actele,nu conteaza in ce oras
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:15
valik
#2
asa sa fie :) ms ca ai rs.
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:17
cepavick
#3
mare treabă ai avut la nord! Parcă nu putea aştepta să vină comisia de admitere la SUD?
A răspuns pe 04.08.2011, ora 23:46
valik
#4
treaba mea la nord ii cu treaba, nu ma-am dus de flori de cuc!
A răspuns pe 05.08.2011, ora 09:33