Sari la conținut

iziumchik

A întrebat pe 02.08.2011, la 21:28

lume...citi vor sa depuna actele in cahul,macar sa avem o idee citi vom fi...daca se depune de la 9.30 pe 7 august,atunci trebuie sa venim de 5.00 dimineata..hai sa scriem fiecare cite un raspuns sa vedem c-am citi suntem.please...

Răspunsuri (7)

cubreacovdima #1
eu sunt din Cahul,nu cred ca vor fi multi dar mai bine sa fim mai dimineata....)))
A răspuns pe 03.08.2011, ora 11:32
iziumchik #2
si eu sunt din cahul...dar ma gindesc ca poate vor mai fi doritori si din raionul Cahul...m-as bucura mult sa fim doar noi doi :D dar oricum stiu ca vom fi multi...tu pentru ce depui?adica ce univ si facult?
A răspuns pe 03.08.2011, ora 13:28
cubreacovdima #3
eu vreau sa depun pt studii preuniversitare,vreau tare sa fiu admis la colegiul de chimie industriala din piatra-neamt....)))tu?
A răspuns pe 03.08.2011, ora 14:23
iziumchik #4
am inteles...eu la universitare vreau sa depun actele,pentru constanta...numai e problema ca inca nu m-am hotarit la ce facultate si specialitate...
A răspuns pe 03.08.2011, ora 14:40
iziumchik #5
oricum..bafta tuturor..
A răspuns pe 03.08.2011, ora 14:40
mya #6
interesati-va in legatura cu efectuarea listelor.La Balti si la Chisinau asa a fost astazi.Ni-am inscris cu o zi inainte si am trecut in primele 2 ore.
A răspuns pe 03.08.2011, ora 16:19
iziumchik #7
mersi mult mya...dar oricum sa intreb nu stiu unde sa ma adresez cu aceasta intrebare...la consulat?
A răspuns pe 03.08.2011, ora 19:23