vilikan
A întrebat pe 02.08.2011, la 22:08
salut! noi vom fi deotata 5 cu o masina(Leova) in rest habar nam citi vor mai fi de aici din raion.
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 02.08.2011, la 22:08