MrDumitru
A întrebat pe 02.08.2011, la 22:18
salut...! Spuneti va rog, de ce medie e nevoe pentru a nimeri intr-un colegiu economic?
Răspunsuri (1)
katy_921
#1
de medie buna:D:D:D
de unde lumea sa stie care si ce medii au anu asta elevii?depinde de noroc......de elemplu cu media 8.52 eu nu am intrat la iasi,dar am intrat la bucuresti....Daca optezi la un colegiu intr-un oras mai micut si unde nu e mare concurenta,poti sa intri si cu medie mai mica
de unde lumea sa stie care si ce medii au anu asta elevii?depinde de noroc......de elemplu cu media 8.52 eu nu am intrat la iasi,dar am intrat la bucuresti....Daca optezi la un colegiu intr-un oras mai micut si unde nu e mare concurenta,poti sa intri si cu medie mai mica
A răspuns pe 03.08.2011, ora 05:58