Sari la conținut

elllennna

A întrebat pe 03.08.2011, la 09:19

buna, am urmatoarea incertitudine, pe care as dori sa mi-o lamuriti voi, pentru ca cei de la secretariatul facultatii nu cred ca vor fi obiectivi. daca am terminat o facultate cu bursa, avand cetatenie moldoveneasca, pot candida acum la o a doua facultate, la buget, ca si cetatean roman?va multumesc anticipat!

Răspunsuri (2)

pascaru #1
da poti, acuma depinde de medie ca sa intri la fara taxa, bursa primesc doar cei cu medii maricele, bafta la inscriere
A răspuns pe 03.08.2011, ora 10:22
elllennna #2
multumesc.acu daca nu intru din cauza mediei n-o sa ma oftic asa tare ca in cazul in care o sa-mi zic ca nu mi se acorda acest drept si de fapt sa fie invers.multumesc inca odata!
A răspuns pe 04.08.2011, ora 07:22