energic
A întrebat pe 03.08.2011, la 13:10
cei care ati depus de3ja dosarul cererea de inscriere anexa1b se da pe loc si cum a fost nu au aparut probleme si ce trebuie sa fac sa merg mai dimineata la consulat Sfaturi va rog plizzzzzzzzzzZ??
Răspunsuri (4)
Ninutsika
#1
da ti e da acolo cererea pe care o indeplinesti apoi ti se verifica, nu e nimik complicat ....trebuie sa te inscrii ca se intra dupa lista...acum daca ai timp dai o fuga pin acolo si te inregistreaza :D...azi dimineata erau deja peste 1000 inscrisi
A răspuns pe 03.08.2011, ora 14:08
energic
#2
dar daca sunt de la sud cum sa merg sa ma inscriu eu astept data de 7
A răspuns pe 03.08.2011, ora 14:12
americangirl
#3
interesant de unde d l sud ...???? shi eu sint d l sud ,,,dar vreau sa incerc sa depun la kisinau ...cika la Balti nu a intrebta pe nimeni care shi de unde este:)
A răspuns pe 03.08.2011, ora 17:46
energic
#4
da sunt de la sud si astept mai repede sa depun dosarul !!!!
A răspuns pe 04.08.2011, ora 13:46