MAGNOLYA
A întrebat pe 03.08.2011, la 13:35
buna! va rog mult sa ma ajutati cu o intrebare: daca detin licenta MD si vreau sa depun la masterat in Romania pot sa depun actele la consulat in Chisinau (evident pt studii cu taxa deja) sau e nevoie sa merg direct la universitatea din Ro?
Răspunsuri (4)
Ninutsika
#1
depui aici in Chisinau
A răspuns pe 03.08.2011, ora 14:05
MAGNOLYA
#2
merci mult :)
A răspuns pe 03.08.2011, ora 14:34
sashio
#3
depui in Rom direct la facultate, nu sta in rand in zadar la consulat
A răspuns pe 03.08.2011, ora 14:38
MAGNOLYA
#4
clar..merci
A răspuns pe 03.08.2011, ora 19:54