Sari la conținut

MAGNOLYA

A întrebat pe 03.08.2011, la 13:35

buna! va rog mult sa ma ajutati cu o intrebare: daca detin licenta MD si vreau sa depun la masterat in Romania pot sa depun actele la consulat in Chisinau (evident pt studii cu taxa deja) sau e nevoie sa merg direct la universitatea din Ro?

Răspunsuri (4)

Ninutsika #1
depui aici in Chisinau
A răspuns pe 03.08.2011, ora 14:05
MAGNOLYA #2
merci mult :)
A răspuns pe 03.08.2011, ora 14:34
sashio #3
depui in Rom direct la facultate, nu sta in rand in zadar la consulat
A răspuns pe 03.08.2011, ora 14:38
MAGNOLYA #4
clar..merci
A răspuns pe 03.08.2011, ora 19:54