Sari la conținut

emi-lia

A întrebat pe 03.08.2011, la 13:55

În caz,că nu reuşesc să trec la fără taxă,este posibilă înscrierea mea la Universitatea pentru care am optat cu plata taxei ? În ce mod se face acest lucru?

Răspunsuri (5)

katy_921 #1
da,poti intra la acea facultate,trebuie sa te duci la ei si sa te inscrii
A răspuns pe 03.08.2011, ora 14:46
americangirl #2
da aexact asa am fc shi eu:))))) am depus actele direct in RO
A răspuns pe 03.08.2011, ora 17:44
butterfly #3
americangirl- si ai dat si un test ceva, ca si romanii sau nu?
Da daca nu am depus pina acum, in sesiunea iulie, ci asteptam rezultatele mai intii, vom reusi sa depunem la ''cu taxa'' mai tirziu? si aceea cum se va numi, ''sesiunea toamna''?
A răspuns pe 03.08.2011, ora 19:58
Cris_e #4
americangirl.....e costisitor la cu taxa?cite e caminul....pe ce data e sesiunea a 2-a la ei?
A răspuns pe 05.08.2011, ora 14:39
janeau99 #5
americangirl....poti sami spui ma detaliat ce si cum,eu tot vreau sa intru la contract,de ce am nevoie pentru a depune doc,daca am media 7 sunt shanse?
A răspuns pe 11.08.2011, ora 02:02