energic
A întrebat pe 03.08.2011, la 16:18
imi spune cineva dupa ce se finiseaza admiterea cind vor aparea reultatele????
Răspunsuri (10)
alexander996
#1
Rezultatele vor aparea la sfirsitul lunii august si vor fi publicate pe http://chisinau.mae.ro
A răspuns pe 03.08.2011, ora 16:28
energic
#2
si cind vom reusi sa perfectam doc. p/n vize
A răspuns pe 03.08.2011, ora 16:55
americangirl
#3
ai timp shi pt asta:)))) studiile incep la 1 octombrie:
A răspuns pe 03.08.2011, ora 17:40
milocik
#4
pe 1 tokmai? ei sunt nebuni..... da in metodologie ii scris 20 august...)) si deci tre s stau pe drumuri s sa astept daca intru sau nu..si daca nu )) sa stau pe drumuri mai departe? klas...
A răspuns pe 03.08.2011, ora 18:02
americangirl
#5
cei ku 20 c nu am inteles:)))))
A răspuns pe 03.08.2011, ora 18:09
miha20
#6
Adica dupa 20 august +/- cateva zile...
A răspuns pe 03.08.2011, ora 18:21
Irynuka
#7
Dupa ce am depus dosarul, doamna care l-a primit, a spus ca rezultatele dupa 1 septembrie. Destul de tirziu. Multa rabdare tuturor!
A răspuns pe 03.08.2011, ora 19:08
americangirl
#8
pt Irynuka....unde ai depus dosarul,shi zimi te rog daca e nevoie neaparat de testul Sida...? shi daca are importanta de unde sintem?
A răspuns pe 03.08.2011, ora 19:59
katy_921
#9
din anul 2008 nu mai este nevoie de testul sida....din moment ce nu este scris in lista de acte ca acest test trebuie,atunci nu e nevoie de el
studiile universitare incep acest an pe 3 octombrie,studiile liceale pe 12 septembrie
bafta tuturor la admitere))
studiile universitare incep acest an pe 3 octombrie,studiile liceale pe 12 septembrie
bafta tuturor la admitere))
A răspuns pe 03.08.2011, ora 21:27
Lady_Viola
#10
mdaaa,dar eu l-am facut shi-ncam pierdut juma de zi;
A răspuns pe 03.08.2011, ora 21:31