Sari la conținut

corizza

A întrebat pe 04.08.2011, la 06:16

Buna, este posibil sa depun actele pentru pasaport romanesc, cu domiciliul in R. Moldova, la Timisoara?

Răspunsuri (3)

katy_921 #1
Buna,tu ai deja cetatene?
A răspuns pe 04.08.2011, ora 06:39
pascaru #2
da, daca ai depus actele pentru cetatenie cu domiciliul in MD si inca nu ti-ai facut buletin.
A răspuns pe 04.08.2011, ora 11:35
corizza #3
multumesc
A răspuns pe 04.08.2011, ora 12:11