allesika
A întrebat pe 04.08.2011, la 07:05
Buna!
Am nevoie de ajutorul vostru............................as vrea sa stiu daca am nevoie de certificatul pentru sida, pentru studiile universitare?.................ms
Am nevoie de ajutorul vostru............................as vrea sa stiu daca am nevoie de certificatul pentru sida, pentru studiile universitare?.................ms
Răspunsuri (3)
mya
#1
mie nu mi l-au cerut,insa fetele care voluntariau au spus ca ar fi bine sa-l pastrez,pentru ca s-ar putea sa am nevoie de el la dupa ce voi fi admisa.
A răspuns pe 04.08.2011, ora 07:14
allesika
#2
multumesc
A răspuns pe 04.08.2011, ora 07:33
dulceata171992
#3
Mya ai dreptate,v-om avea nevoie de test cind v-om merge la RO sa depunem originalele.
A răspuns pe 05.08.2011, ora 10:48