Sari la conținut

allesika

A întrebat pe 04.08.2011, la 07:05

Buna!
Am nevoie de ajutorul vostru............................as vrea sa stiu daca am nevoie de certificatul pentru sida, pentru studiile universitare?.................ms

Răspunsuri (3)

mya #1
mie nu mi l-au cerut,insa fetele care voluntariau au spus ca ar fi bine sa-l pastrez,pentru ca s-ar putea sa am nevoie de el la dupa ce voi fi admisa.
A răspuns pe 04.08.2011, ora 07:14
allesika #2
multumesc
A răspuns pe 04.08.2011, ora 07:33
dulceata171992 #3
Mya ai dreptate,v-om avea nevoie de test cind v-om merge la RO sa depunem originalele.
A răspuns pe 05.08.2011, ora 10:48