Creatsa
A întrebat pe 04.08.2011, la 15:50
Bună! am aplicat pt limbi moderne aplicate dar am citit in metodologie că se face o probă de aptitudini…aveți vreo idee cum,cînd și unde se face?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 04.08.2011, la 15:50