Sari la conținut

Allex

A întrebat pe 05.08.2011, la 08:14

salut!!!
ma intereseaza daca este cineva la contabilitate
spuneti va rog cu ce medii participati shi in ce orashe ati ales sa studiati in rominia
multumesk mult

Răspunsuri (2)

RodicaB #1
buna,eu am aplicat la contabilitate la cluj,insa nu stiu cum imi vor calcula media de concurs,am 9 la BAC si 9,62 media generala
A răspuns pe 07.08.2011, ora 17:57
Allex #2
conform formulei pe care oo gaseshti in metodologie
A răspuns pe 07.08.2011, ora 19:23