Sari la conținut

cristina.popa

A întrebat pe 05.08.2011, la 09:33

lume cinde mai e din cahul???? Cind va duceti sa va scriti in lista azi am fost la universitate si ei asteapta elevii sa o fc dar cind? cei ce sunt la Cahul si doresc la liceu , colegiu in Romania va rog dati add pe skype la krystynyka362

Răspunsuri (3)

Allex #1
pai atunci de ce nu luati initiativa vb cu un grup de parinti shi rezolvati problema principalu sa incepeti a oo kompleta cu doritori mai apoi se vor gasi cine sa aiba grija de ea consecutiv
A răspuns pe 05.08.2011, ora 10:09
cristina.popa #2
pai haideti sa facem un grup pe skype sa ne intilnim toti sa incepem lista ca prea din prea stam pe lok cine se duke la universitate pe noapte?
A răspuns pe 05.08.2011, ora 10:25
Allex #3
eu am depus dosarul deacuma la chisinau
eram nr.100 pe lista
asha ca am scapat usor :)
si cred ca daca se va face lista doritorilor atunci nare rost sa stai oo noapte subgard trebuie sa ai grija sa te inskrii din timp pe litsa si mergi linishtit akasa vii miine si iti astepti rindul
A răspuns pe 05.08.2011, ora 10:55