Sari la conținut

ludmila_11

A întrebat pe 05.08.2011, la 10:57

daca nu am participat in turul 1, pot participa in turul 2?
merci :)

Răspunsuri (10)

mariancik.m #1
desigur ludmila, doar ca in turu 2 nu vor mai fi burse.
A răspuns pe 05.08.2011, ora 12:19
crinna #2
Daca nu depui in I tur, in al II-lea nu participi:P
A răspuns pe 05.08.2011, ora 12:24
mariancik.m #3
crinna stii precis, eu ma gindesc ca nu are vreo importanta
A răspuns pe 05.08.2011, ora 12:26
Cris_e #4
nu...100%
A răspuns pe 05.08.2011, ora 14:30
Allex #5
dar daca am participat la turul 1 si nu am intrat am dreptul sa particip la turul 2??
A răspuns pe 05.08.2011, ora 15:16
butterfly #6
Allex-DA. Asa si nicidecumn altfel, doar asa poti participa in turul 2.
A răspuns pe 06.08.2011, ora 07:21
iziumchik #7
da puteti sa spuneti cind are loc turul 2,si cum are loc?,adica mai precis unde depunem cererea pentru turul 2?
A răspuns pe 06.08.2011, ora 12:53
Cris_e #8
la inceput de septembrie(1-6)...nu o depui ci o trimiti pe e-mail sau prim fax.
A răspuns pe 06.08.2011, ora 14:22
iziumchik #9
mersi...pai de unde putem sa aflam la ce e-mail trebuie de trimis cererea?...va fi publicata s-au anuntata data cind ca avea loc?...si oare se poate de indeplinit la calculator(tapata)cererea daca tot o trimitem pe e-mail?
A răspuns pe 06.08.2011, ora 20:42
crinna #10
Ca sa fie mai clar:
Doar cei care depun acum dosarele, in turul I, pot participa in cel de-al II-lea.
Dupa ce e afisata lista cu cei admisi, daca nu te regasesti, poti participa in turul II.
O sa fie anuntat cand puteti trimite cererea ori prin fax, ori prin e-mail, datele acestea vor fi vizibile.
Cei care nu vor trimite cerere nu pot participa in turul II.
In cerere ramane acelasi domeniu, poti schimba doar specializarile si orasele, pt ca vor mai fi distribuite locuri(si in alte orase).
A răspuns pe 07.08.2011, ora 07:41