Sari la conținut

Allex

A întrebat pe 05.08.2011, la 15:18

admitem asa un caz.......in caz ca particip la turul 1 si nu intru atunci pot participa la turul 2 daca vor fi acordate locuri ???
ms mult !!!

Răspunsuri (10)

Kamaz #1
nu prea cred sa nu intri deoarece vor fi suplimentate locurile pina la 5000.dar chiar daca nu intri vei intra auotmat in concursul din etapa a 2a de admitere daca va fi organizata.succes!
A răspuns pe 05.08.2011, ora 15:58
Allex #2
multumesc mult
A răspuns pe 05.08.2011, ora 16:18
mariancik.m #3
adica in turul 2 nui nevoe sa pleci iar sa depui actele? ramin tot acelea? cum adica daca nu intri in 1 tur automat treci in al doilea? lamuriti-ma va rog si pe mine cineva ca nu prea inteleg procedura asta
A răspuns pe 05.08.2011, ora 16:59
allesika #4
pentru turul II vei depune doar o cerere in care vei specifica din nou orasele cu universitatile pentru care doresti sa aplici
A răspuns pe 05.08.2011, ora 19:25
dulceata171992 #5
Imi spune-ti va rog si mie,cererea o depunem la ambasada??? Si daca nu,unde?
A răspuns pe 06.08.2011, ora 05:38
crinna #6
Cererea impreuna cu dosarul le depui la Chişinău, pe strada Vlaicu Pârcălab nr. 39, în sediul fostului Consulat al României.
A răspuns pe 06.08.2011, ora 06:23
butterfly #7
Allex-DA. Asa si nicidecumn altfel, doar asa poti participa in turul 2.
A răspuns pe 06.08.2011, ora 07:23
Allex #8
va multumesc mult pentru raspunsuri :)
A răspuns pe 06.08.2011, ora 07:30
Cris_e #9
Da....treci in turul 2 numai daca trimiti o cerere in format electronic pe e-mail sau o trimiti prin fax....si nu depui nimic nicaieri!
A răspuns pe 06.08.2011, ora 11:35
emi-lia #10
Imi spune cineva adresa de e-mail pe care se trimite cererea si de unde se ia cererea
A răspuns pe 07.08.2011, ora 11:40