Sari la conținut

Lady_Viola

A întrebat pe 05.08.2011, la 18:42

Cine aplica stiinte economice?

Răspunsuri (18)

Clara #1
Eu:)
A răspuns pe 05.08.2011, ora 19:04
Clara #2
La ce aplici si cu ce medie?
A răspuns pe 05.08.2011, ora 19:05
Lady_Viola #3
vovo ;),am inteles ca media de concurs se va calcula dupa media generala shi cea de la BAc
A răspuns pe 05.08.2011, ora 19:08
Lady_Viola #4
la bac am 9.5,iar generala e 8,92 :/,shi daca le sumez shi l-e impart se primeshte 9,21.
Dar la tine?
A răspuns pe 05.08.2011, ora 19:10
Lady_Viola #5
ah,deci am dat la contabilitate,badministrarea afacerilor shi ec shi afaceri internationale
tu?
A răspuns pe 05.08.2011, ora 19:12
greeny #6
in ce orashe ati aplicat?
A răspuns pe 05.08.2011, ora 19:14
Clara #7
Eu la Finante am aplicat si la Contabilitate.
A răspuns pe 05.08.2011, ora 19:16
Clara #8
In ce orase?
A răspuns pe 05.08.2011, ora 19:19
greeny #9
cineva la timisoara?
A răspuns pe 05.08.2011, ora 19:19
VikaB #10
Eu la Timisoara!!! La U.de Vest
A răspuns pe 05.08.2011, ora 20:53
greeny #11
la ce facultati si cu ce medii?rs please!!!
A răspuns pe 06.08.2011, ora 09:03
VikaB #12
Administrarea afacerilor in Timis si Iasi si REI in Bucuresti,media intre 9-9,4 si la bac si pe 3 ani de studii.
A răspuns pe 06.08.2011, ora 12:32
Irynuka #13
Eu, la Cluj.
A răspuns pe 07.08.2011, ora 17:24
Lady_Viola #14
Eu am dat la Craiova admin afacerilor,cluj shi brashov
A răspuns pe 07.08.2011, ora 20:40
greeny #15
si cu ce medii?la management a aplicat cineva?
A răspuns pe 08.08.2011, ora 07:23
Irynuka #16
Da, eu la management si nu numai.
A răspuns pe 08.08.2011, ora 10:06
greeny #17
cu ce medie si unde ai aplicat irynuka?
A răspuns pe 08.08.2011, ora 10:26
Irynuka #18
Management e a treia optiune, sper sa intru la prima. Peste 9. Si tu? Unde ai aplicat pt management?
A răspuns pe 08.08.2011, ora 11:30