kate
A întrebat pe 05.08.2011, la 19:05
Salut!!! doreste cineva la relatii internationale si studii europene??? si daca da cu ce medie participati???
Răspunsuri (6)
nata12
#1
8.18
A răspuns pe 06.08.2011, ora 11:04
Kate
#2
nata12 si ce orase ai ales ca sa depui dosarul?
A răspuns pe 06.08.2011, ora 14:40
nata12
#3
suceava si constanta .. tu ?
A răspuns pe 06.08.2011, ora 17:17
Kate
#4
cluj, sibiu si timisoara
A răspuns pe 06.08.2011, ora 18:26
iziumchik
#5
nata12,ce medie ai?
A răspuns pe 06.08.2011, ora 20:26
Kate
#6
8,18 a raspuns in primul mesaj
A răspuns pe 07.08.2011, ora 07:20