Sari la conținut

kate

A întrebat pe 05.08.2011, la 19:05

Salut!!! doreste cineva la relatii internationale si studii europene??? si daca da cu ce medie participati???

Răspunsuri (6)

nata12 #1
8.18
A răspuns pe 06.08.2011, ora 11:04
Kate #2
nata12 si ce orase ai ales ca sa depui dosarul?
A răspuns pe 06.08.2011, ora 14:40
nata12 #3
suceava si constanta .. tu ?
A răspuns pe 06.08.2011, ora 17:17
Kate #4
cluj, sibiu si timisoara
A răspuns pe 06.08.2011, ora 18:26
iziumchik #5
nata12,ce medie ai?
A răspuns pe 06.08.2011, ora 20:26
Kate #6
8,18 a raspuns in primul mesaj
A răspuns pe 07.08.2011, ora 07:20