vilikan
A întrebat pe 05.08.2011, la 20:26
salut!!! dintre cei ce au depus deja actele spunetimi va rog cerea pt facultate pe cite foi era(una pe o parte si pe alta sau doua separate)? mersi ms ms ms!Bafta
Răspunsuri (4)
ellencik
#1
la mine a fost o singuara foaie, pe de o parte si alta
A răspuns pe 05.08.2011, ora 20:38
tane4ka
#2
Cererea era una pe o parte si alta era pe alta parte....succes si tie..))
A răspuns pe 05.08.2011, ora 20:39
vilikan
#3
MUltumesc fetelor!!!!Toate Bune!!!
A răspuns pe 05.08.2011, ora 21:09
butterfly
#4
A fost o foaie A4, pe ambele parti.
A răspuns pe 06.08.2011, ora 07:27