Sari la conținut

mere_lica

A întrebat pe 06.08.2011, la 15:05

buna , nu stiti a depus cineva dosare cu media de 7 in sus pentru medicina???? am vazut ca erau foarte multi care candidau la medicina anul asta . ms

Răspunsuri (2)

nata12 #1
la medicina care au depus au media mai mare de 9 )))
A răspuns pe 06.08.2011, ora 17:15
milocik #2
Stiu o persoana care a depus cu media 7 chiar si mai mica dar nu cred ca sunt sanse... anul acesta is fff multi la medicina... si cu medii ireale..asa ca bafta!
A răspuns pe 07.08.2011, ora 06:52