mere_lica
A întrebat pe 06.08.2011, la 15:05
buna , nu stiti a depus cineva dosare cu media de 7 in sus pentru medicina???? am vazut ca erau foarte multi care candidau la medicina anul asta . ms
Răspunsuri (2)
nata12
#1
la medicina care au depus au media mai mare de 9 )))
A răspuns pe 06.08.2011, ora 17:15
milocik
#2
Stiu o persoana care a depus cu media 7 chiar si mai mica dar nu cred ca sunt sanse... anul acesta is fff multi la medicina... si cu medii ireale..asa ca bafta!
A răspuns pe 07.08.2011, ora 06:52