iziumchik
A întrebat pe 06.08.2011, la 17:56
ma juta cineva?...ce poti sa devii cu specialitatea de studii culturale...please daca cineva imi raspunde...
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 06.08.2011, la 17:56