nitza17
A întrebat pe 06.08.2011, la 19:41
bunaaa..a depus cineva in Bucuresti la Stiinte ale comunicarii??
Răspunsuri (7)
cris22
#1
da :)
A răspuns pe 06.08.2011, ora 20:11
nitza17
#2
si la ce univ??
A răspuns pe 07.08.2011, ora 10:28
cris22
#3
pai prima optiune univ. bucuresti, a doua - snspa. tu?
A răspuns pe 07.08.2011, ora 15:58
nitza17
#4
eu la fel :)
A răspuns pe 07.08.2011, ora 17:44
nitza17
#5
cu ce medie?
A răspuns pe 07.08.2011, ora 17:45
cris22
#6
9.4 tu? :)
A răspuns pe 07.08.2011, ora 19:48
nitza17
#7
8..
A răspuns pe 08.08.2011, ora 11:26