Sari la conținut

nitza17

A întrebat pe 06.08.2011, la 19:41

bunaaa..a depus cineva in Bucuresti la Stiinte ale comunicarii??

Răspunsuri (7)

cris22 #1
da :)
A răspuns pe 06.08.2011, ora 20:11
nitza17 #2
si la ce univ??
A răspuns pe 07.08.2011, ora 10:28
cris22 #3
pai prima optiune univ. bucuresti, a doua - snspa. tu?
A răspuns pe 07.08.2011, ora 15:58
nitza17 #4
eu la fel :)
A răspuns pe 07.08.2011, ora 17:44
nitza17 #5
cu ce medie?
A răspuns pe 07.08.2011, ora 17:45
cris22 #6
9.4 tu? :)
A răspuns pe 07.08.2011, ora 19:48
nitza17 #7
8..
A răspuns pe 08.08.2011, ora 11:26