Sari la conținut

adaiulica

A întrebat pe 06.08.2011, la 19:56

salut..am si eu o intrbare...care stie......eu sunt din centru dar vreau sa depun actele pentru cetatenie la nord....se poate??? ms anticipat

Răspunsuri (1)

katy_921 #1
da,poti sa depui unde vrei....chiar si in romania poti sa le depui
A răspuns pe 07.08.2011, ora 12:17