Sari la conținut

iziumchik

A întrebat pe 06.08.2011, la 20:23

a depus cineva la stiinte sociale si politice pentru Constanta?

Răspunsuri (2)

vilikan #1
salut! eu am depus la stiinte politice in Constanta cu media 7.5. tu cu ce medie?
A răspuns pe 07.08.2011, ora 10:17
iziumchik #2
ba si la mine e proasta media...nu-ti fa griji...am la bac 8.25 iar generala 7.09.si cind se calculeaza cred ca tot la atit ajung...
A răspuns pe 07.08.2011, ora 11:59