varsator
A întrebat pe 07.08.2011, la 07:26
Salutare! A depus cineva la medicina dentara? Daca da - atunci in ce orase si ce medii aveti? Cu media de concurs, dupa formula din Metodologie, de 9,2 am sanse de a fi admis?
Răspunsuri (2)
student
#1
eu am depus la iasi cu 9,5 (media de 3 ani) si 10 bac, dar am facut frofil umanist-arte... nu stiu nici eu care sunt sansele, dar in decurs a 3 ore am intalnit vreo 7 dentisti... asteptam rezultate... bafta ;)
A răspuns pe 09.08.2011, ora 19:32
varsator
#2
Student, si tie bafta! Ai facut o alegere buna, din punctul meu de vedere, avand in vedere numarul mare de locuri, dar si media mare ce o ai. Pe cand eu am ales Bucuresti, Cluj, Iasi. Cred ca am facut o alegere total neinspirata. Bafta noua tuturor!
A răspuns pe 09.08.2011, ora 19:48