emi-lia
A întrebat pe 07.08.2011, la 11:48
In caz ca nu resesc turul I de unde se ea cererea pentru participarea la turul 2 si pe care e-mail sau fax se trimite?
Răspunsuri (2)
Sandi
#1
asteapta primul tur sa ia sfirsit ! si pe urma o sa-ti fie clar totul
A răspuns pe 07.08.2011, ora 12:03
katy_921
#2
actele se depun doar o data........acuma va fi 1 tur....imediat dupa primu incepe al doilea,locurile care nu vor fi ocupate se vor repartiza pt cei care nu au intrat din prima....bafta
A răspuns pe 07.08.2011, ora 12:30