Sari la conținut

whitefenix

A întrebat pe 07.08.2011, la 16:10

rog ajutor la cei care au intrat la Testimiteanu. Stie cineva cum se clarifica treaba cu caminele?
cum se inscrie cum se dau?

Răspunsuri (4)

E-A #1
Dar tu esti la buget sau contract ?
A răspuns pe 07.08.2011, ora 17:06
whitefenix #2
buget,
dar asta nu are importanta...din cate stiu eu camine sunt putine...si nici celor de la buget nu vor ajunge
A răspuns pe 08.08.2011, ora 08:06
E-A #3
De fapt cei care intra la buget primesc camine, in primul rand, dar si in anul acesta stiu multi care au intrat la buget si s-au refuzat de camin. Ei da Moldova e tara minunilor asa ca poate sa fie orice ;) Dar in ceia ce priveste primitul caminelor cativa din cei care au soliciatat camin au spus ca le vor lua incepand cu 25 august, desi nici ei nu stiu precis.
A răspuns pe 08.08.2011, ora 08:18
whitefenix #4
k, mersi
A răspuns pe 08.08.2011, ora 09:48