whitefenix
A întrebat pe 07.08.2011, la 16:10
rog ajutor la cei care au intrat la Testimiteanu. Stie cineva cum se clarifica treaba cu caminele?
cum se inscrie cum se dau?
cum se inscrie cum se dau?
Răspunsuri (4)
E-A
#1
Dar tu esti la buget sau contract ?
A răspuns pe 07.08.2011, ora 17:06
whitefenix
#2
buget,
dar asta nu are importanta...din cate stiu eu camine sunt putine...si nici celor de la buget nu vor ajunge
dar asta nu are importanta...din cate stiu eu camine sunt putine...si nici celor de la buget nu vor ajunge
A răspuns pe 08.08.2011, ora 08:06
E-A
#3
De fapt cei care intra la buget primesc camine, in primul rand, dar si in anul acesta stiu multi care au intrat la buget si s-au refuzat de camin. Ei da Moldova e tara minunilor asa ca poate sa fie orice ;) Dar in ceia ce priveste primitul caminelor cativa din cei care au soliciatat camin au spus ca le vor lua incepand cu 25 august, desi nici ei nu stiu precis.
A răspuns pe 08.08.2011, ora 08:18
whitefenix
#4
k, mersi
A răspuns pe 08.08.2011, ora 09:48