mya
A întrebat pe 08.08.2011, la 13:49
Cine a depus actele direct la Romania?Din cite am inteles acum trebuie sa mearga turul 2 de admitere.Cum poate un elev basarabean sa depuna actele direct la universitate?
Răspunsuri (6)
Ninutsika
#1
turul 2 se incepe in septembrie, acum e turu 1 in desfasurare pe ultima suta de m. :)
A răspuns pe 08.08.2011, ora 15:15
Allex
#2
Ninutsika......mya a avun in vedere turul 2 la universitatile din rominia ci nu cel ce va avea lok in toamna la consulat la noi in md
A răspuns pe 08.08.2011, ora 15:24
mya
#3
da intocmai Allex
A răspuns pe 09.08.2011, ora 10:49
alondra
#4
Allex are dreptate!!!!!!pe site-urile Universitatilor pt care optati e stipulat....
A răspuns pe 10.08.2011, ora 17:05
alondra
#5
adica mya are dreptate Allex,asta am vrut sa zic.....scz
A răspuns pe 10.08.2011, ora 17:07
michelle
#6
Turul 2 de admitere la romani are loc in septembire.Deschide site-ul universitatii la care ai vrea sa-ti faci studiile si vezi pe ce data e. la fiecare universitate si facultate perioada de admitere difera. Succes.
A răspuns pe 10.08.2011, ora 20:29