Sari la conținut

Clara

A întrebat pe 08.08.2011, la 18:47

Chiar nimeni n-a optat pentru Finante? Ce medii si ce orase ati scris?

Răspunsuri (8)

adaiulica #1
eu am optata....tu unde ai dat?? ce orase? ce medie ai pe 3 ani? dar de bac?
A răspuns pe 08.08.2011, ora 19:22
vova432 #2
Si eu am dat la finante.
A răspuns pe 08.08.2011, ora 19:45
Sandi #3
eu stiu cine a optat pentru finate ! tu pt care oras ai optat in primul rind
A răspuns pe 09.08.2011, ora 07:08
Clara #4
Media pe 3 ani 9,88 si la BAC 9,75. Am dat in Buc., Iasi si Cluj, dar voi?
A răspuns pe 09.08.2011, ora 07:36
Irynuka #5
Si eu la finante, Cluj. Media bac+liceu peste 9.5 , dar oricum astepam rezultatele. A mai depus cineva finante Cluj prima optiune? Ms.
A răspuns pe 09.08.2011, ora 08:18
Clara #6
Si in care alte orase ai depus la Finante, Irynuka?
A răspuns pe 09.08.2011, ora 09:51
Irynuka #7
Numai la Cluj, doar ca si alte specialitati. Clara, iti doresc bafta la Bucuresti, altfel concuram la Cluj! Mai cunosti pe cineva care vrea la finante la Cluj? Cum e concurenta la economie in general? Am observat ca e destul de mare.
A răspuns pe 09.08.2011, ora 10:31
Clara #8
Ms la fel;)
Stiu si eu ca e mare concurenta la St. Economice, dar cei care merita, cu note mari vor intra.
Cunosc si pe altcineva care a depus pentru Cluj la Finante, tot media mare peste 9,50:)
A răspuns pe 09.08.2011, ora 10:40