CristiT
A întrebat pe 08.08.2011, la 21:33
Salut!Spuneti-mi va rog,daca sunt elev la liceu in Romania de ce acte am nevoie pentru redobindirea cetateniei?
Sunt aceleasi ca si pentru restu sau mai am nevoie si de alte acte?
Sunt aceleasi ca si pentru restu sau mai am nevoie si de alte acte?
Răspunsuri (2)
pascaru
#1
da, tot aceleasi plus permisu de sedere si cazieru din Romania
A răspuns pe 09.08.2011, ora 11:05
CristiT
#2
multumesc
A răspuns pe 09.08.2011, ora 20:00