iziumchik
A întrebat pe 08.08.2011, la 22:04
buna...cine poate sa-mi raspunda la o asa intrebare,please: cind am depus actele pentru admitere universitare mi sa dat un numar de inregistrare,si ce prezinta acest numar?... adica mai concret a cita persoana am fost s-au numar de inregistrare pentru ei?
Răspunsuri (6)
ninutsika
#1
pai cind tia dat acel nr trebuea sati zica ce se face cu el....dupa 1 septebrie intri pe edu dupa nr de incriere care il ai acolo asa te gasesti pe acel site si vezi daca esti admis sau nu, da probabil e nr de inregistrare la ei
A răspuns pe 09.08.2011, ora 06:48
Sandi
#2
acest numar este numarul dosarului tau pe care lai depus !
si cu care de poti gasi pe site-ul edu.ro ! sau cu acest numar poti sa participi in turul 2 , idicind acest numar in cererea pe care vei trimiteo
si cu care de poti gasi pe site-ul edu.ro ! sau cu acest numar poti sa participi in turul 2 , idicind acest numar in cererea pe care vei trimiteo
A răspuns pe 09.08.2011, ora 07:06
iziumchik
#3
mersi mult pentru raspuns...acum am inteles...da mi s-a spus sa intru dupa itii septembrie pe saitul edu.ro ...si mai departe nimic...
A răspuns pe 09.08.2011, ora 09:07
Sinedo
#4
acesta este numarul dosarului tau ...pastreaza-l deoarece in cazul in care nu vei fi admis vei avea nevoi de acest numar in completarea cererei de admitere ...
A răspuns pe 09.08.2011, ora 09:26
Sandi
#5
nu-ti face griji o sa apara lista cu cei admisi pe basarabeni.ro si in acest caz nu-ti treb acest numar ! numai pt a participa in turul 2 iti trebuie
A răspuns pe 09.08.2011, ora 09:28
iziumchik
#6
mersi mult...ma-ti ajutat..
A răspuns pe 09.08.2011, ora 16:18