dan
A întrebat pe 09.08.2011, la 14:36
salut imi zice cineva daca sau dat locuri la master pentru cei care au absolvit licenta in moldova?
Răspunsuri (1)
alondra
#1
nu Dane,tre sa mergi singur la Universitatea la care vrei sa depui..apropo in rand cu romanii,adica sustii examene de admitere + taxa pt un an de Masterat....la ce facultate vrei sa depui?daca nu e secret...
A răspuns pe 10.08.2011, ora 17:01