Sari la conținut

tane4ka

A întrebat pe 09.08.2011, la 18:31

Salut la toti..am inteles ca la studii universitare pretind foarte multi la Medicina..si eu de asemenea...M-ar interesa cu ce medii de concurs si in ce orase ati aplicat??!

Răspunsuri (3)

student #1
9,50-iasi, medicina dentara... tu?
A răspuns pe 09.08.2011, ora 18:44
tane4ka #2
Eu..9.00 Facultatea de Medicina.. Bucuresti..Iasi..Cluj..
A răspuns pe 09.08.2011, ora 19:11
butterfly #3
9.79 pe 3 ani, Tirgu-Mures, Bucuresti si Iasi...
Succes!!!
A răspuns pe 10.08.2011, ora 11:17