Sari la conținut

anita21

A întrebat pe 09.08.2011, la 18:48

Salut!
Imi spune si mie cineva,daca vreau sa depun actele pentru redobandirea cetateniei romane la noi in Chisinau,atunci trebuie sa achit careva taxe???

Răspunsuri (3)

MikiB #1
da, acum nustiu cit e sigur , dar era 60 euro.....acum cred ca tot asa este!
A răspuns pe 10.08.2011, ora 08:44
alondra #2
taxa constiutue 60 de euro
A răspuns pe 10.08.2011, ora 16:57
anita21 #3
Multumesc
A răspuns pe 10.08.2011, ora 17:26