anita21
A întrebat pe 09.08.2011, la 18:48
Salut!
Imi spune si mie cineva,daca vreau sa depun actele pentru redobandirea cetateniei romane la noi in Chisinau,atunci trebuie sa achit careva taxe???
Imi spune si mie cineva,daca vreau sa depun actele pentru redobandirea cetateniei romane la noi in Chisinau,atunci trebuie sa achit careva taxe???
Răspunsuri (3)
MikiB
#1
da, acum nustiu cit e sigur , dar era 60 euro.....acum cred ca tot asa este!
A răspuns pe 10.08.2011, ora 08:44
alondra
#2
taxa constiutue 60 de euro
A răspuns pe 10.08.2011, ora 16:57
anita21
#3
Multumesc
A răspuns pe 10.08.2011, ora 17:26