Sari la conținut

liviu2011

A întrebat pe 09.08.2011, la 19:30

am o intrebare,daca sunt admis in primul tur,nu este posibil sa dau cerere la un alt domeniu?????ms anticipat

Răspunsuri (5)

sabyna_12 #1
Nu, odata ce ai fost admis in primul tur nu mai ai voie sa candidezi si in al doilea.
A răspuns pe 10.08.2011, ora 07:49
alin4ik #2
nu se permite pentru k deja ai ocupat un loc
A răspuns pe 10.08.2011, ora 11:48
liviu2011 #3
eu am in vedere la un alt domeniu nu la cel la care am obtat
A răspuns pe 10.08.2011, ora 14:25
xctina13 #4
din cate shtiu eu in romania nu poti fi inscris simultan la 2 facultati unde sa fii student bugetar.adica esti student bugetar la o facultate pe cea de a 2a trebuie sa o faci cu taxa
A răspuns pe 21.08.2011, ora 10:07
speranta #5
poti sa faci transferul la o alta specializare din aceeasi faculta iar daca vrei la un alt domeniu,paremi-se te trece la taxa.
A răspuns pe 21.08.2011, ora 10:51