Sari la conținut

liudikp

A întrebat pe 09.08.2011, la 19:39

intrebare: sunt studenta in Romania si parintii vor sa vina in vizita si au nevoie de viza. E nevoie de invitatie din partea mea sau numai de adeverinta de la facultate si copie de permis de sedere? ms anticipat

Răspunsuri (2)

pceolka #1
ai nevoie numai de adeverinta si copia de la permis
A răspuns pe 10.08.2011, ora 08:08
liudikp #2
multumesc!
A răspuns pe 10.08.2011, ora 13:41