cris_cris
A întrebat pe 10.08.2011, la 09:27
cine a optat pentru fac de drept shi in ce orashe?
Răspunsuri (10)
liviu2011
#1
eu am obtat la braov,craiova,galati.tu???
A răspuns pe 10.08.2011, ora 10:09
cris_cris
#2
iasi,brasov si craiova.dar la md unde ai depus dokumentele?
A răspuns pe 11.08.2011, ora 18:34
Mihaita
#3
si eu la drept...doar orasul Iasi:)
A răspuns pe 11.08.2011, ora 19:40
liviu2011
#4
eu in Moldova nu am depus in nici un loc,dar cu ce medie ati depus????
A răspuns pe 11.08.2011, ora 20:16
milocik
#5
eu am depus in Iasi Suceava si Bucuresti. cu ce medie ati depus acei de la Iasi?
A răspuns pe 12.08.2011, ora 07:37
milocik
#6
si in md am intrat la usm la drept :)
A răspuns pe 12.08.2011, ora 07:38
cris_cris
#7
generala-9,57. bac-9
milocik:ai reusit la buget sau kontrakt?
milocik:ai reusit la buget sau kontrakt?
A răspuns pe 13.08.2011, ora 12:37
milocik
#8
nu eus la buget la usm, tu ai intrat undeva in md?
A răspuns pe 13.08.2011, ora 13:10
milocik
#9
poate vb pe skype ingenere care au dat la drept. a meu e parazito4ka1
A răspuns pe 13.08.2011, ora 13:12
cris_cris
#10
bravo!la md sunt la buget la litere.la drept ku 9.46 nu am reusit:(sper sa intru la romania
A răspuns pe 14.08.2011, ora 07:28