sireoshka
A întrebat pe 10.08.2011, la 10:49
A depus cineva la Extensiunea din baltsi pentru Al. Ioan Cuza ?? Ce parere avetsi de aceasta oferta )))
Răspunsuri (5)
liviu2011
#1
eu am depus da nu stiu ce fel de persectiva este in viata,si cel mai important unde sa lucrezi,imi pare ca e diferit de economie generala
A răspuns pe 10.08.2011, ora 11:25
sireoshka
#2
e tot aceea, masteru il faci in ce vrei ....
A răspuns pe 10.08.2011, ora 11:41
liviu2011
#3
asta de unde asa informatii cine a spus????
A răspuns pe 12.08.2011, ora 19:35
sireoshka
#4
la depunerea aktelor mi-au spus ;)
A răspuns pe 14.08.2011, ora 10:08
liviu11
#5
Tio spus Doamna care primea documentele?Tu ai fost admis daca ceva vorbim pe skipe login liviuhaker1
A răspuns pe 14.08.2011, ora 21:35