Sari la conținut

janeau99

A întrebat pe 11.08.2011, la 01:33

Salut,eu vreau sa invat in Romania,dar la buget sansele sunt mici,ce trebuie sa fac pentru a fi admis la contract? multumesc anticipat

Răspunsuri (4)

tane4ka #1
Trebuie sa pleci acolo de sine statator sa depui..si vei trece concursul in egale conditii ca si romanii.
A răspuns pe 11.08.2011, ora 10:17
mariancik.91 #2
Mergi direct in orasul unde e fakultatea si te adresezi la secretariat akolo iti vor da toate detaliile... dar ar trebui sa te grabesti!
A răspuns pe 11.08.2011, ora 15:00
monah2010 #3
O sa ai posibilitate sa dai in turul 2 la fara bursa dar poate chiar si cu bursa,o sa vezi.numai NU la contract,bine?
A răspuns pe 11.08.2011, ora 16:26
speranta #4
te'as sfatui si eu la fel ca si monah2010..ateapta si turul 2 si atunci vei decide.pana atunci SUCCESE!!!
A răspuns pe 11.08.2011, ora 17:59