Sari la conținut

Irynuka

A întrebat pe 11.08.2011, la 08:02

Buna. As vrea sa stiu daca locurile suplimentare acordate vor fi pentru turul I sau pentru turul II, deja. Multumesc.

Răspunsuri (13)

Clara #1
Sunt acordate pentru al II-lea tur:)
A răspuns pe 11.08.2011, ora 08:43
Sandi #2
pentru al 7-lea ! evident ca pentru 1
A răspuns pe 11.08.2011, ora 09:09
vilikan #3
salut, si tu Sandi de unde stii ca pentru 1?!
A răspuns pe 11.08.2011, ora 09:49
Clara #4
Pentru al II-lea, sigur!
Sandi, mai bine te-ai informa, decat ai vorbi neinformat!:P
A răspuns pe 11.08.2011, ora 10:26
Sandi #5
o sa vedem ..
A răspuns pe 11.08.2011, ora 11:53
Allex #6
nu e logic sa se acorde locuri in plus......dupa ce sa incheiat depunerea dosarelor
asha ca cel mai probail sunt pentru turul 2
A răspuns pe 11.08.2011, ora 12:17
milocik #7
pentru turul II , e si normal s fie asa.
A răspuns pe 11.08.2011, ora 12:33
Sandi #8
anul trecut tot sa suplimentat dupa ce sa inceput perioda de admitere ! si sau acordat locuri si in primul tur
A răspuns pe 11.08.2011, ora 12:41
speranta #9
nu vb prostii sandi,anul trecut in a doua sesiune s'au oferit lokuri studentilor,asa ca turul 2 de asemenea va fi suplimentat cu lokuri noi si anu asta.
A răspuns pe 11.08.2011, ora 17:57
sandi #10
turul doi a fost suplimentat desigur ! dar numarul de start pentru primul tur lai vazut ?????!!! si lista cu cei 1342 admisi ai vazut ???
A răspuns pe 11.08.2011, ora 20:35
TiNa4kA #11
sandi: tu ai vazut acea lista?ea a aparut undeva ori tu zici de anul trecut?
A răspuns pe 12.08.2011, ora 06:25
Irynuka #12
Ok, am inteles, e normal daca sunt suplimentare sa le acorde pt turul doi. Dar declaratia a fost facuta pina a se incheia perioada de admitere, asa ca ar fi mai bine sa le dea pentru primuls, s/ar rezolva toate mai repede. Si apoi, din cite cunosc, turul 2 se organizeaza pentru acele locuri care nu au fost ocupate. Dar... din experienta anilor precedenti, cine stie...
A răspuns pe 12.08.2011, ora 07:59
Cris_e #13
Sandi are dreptate in lista celor admisi din primul tur sunt mai multe persoane decit locuri acordate(in metodologie) deci putem presupune ca au fost acordate pe parcurs...anul acesta poate sa fie tot asa...adica o parte din locurile suplimentate pot fi acordate si in turul 1...dar desigur nu putem afirma ca 100% ca va fi asa...
A răspuns pe 13.08.2011, ora 17:53