Sari la conținut

anita21

A întrebat pe 11.08.2011, la 08:58

Salut!
Pentru a depunde actele p-u cetatenie,trebuie de facut programare?

Răspunsuri (5)

miha20 #1
Daca vrei sa le depui la noi, da trebuie programare...
A răspuns pe 11.08.2011, ora 10:25
anita21 #2
Si tre sa merg eu la Ch s ama programez,sau cum ?
A răspuns pe 11.08.2011, ora 11:25
miha20 #3
da, trebuiie sa mergi personal cu pasaportul sa te programezi...e mare haos acolo acum si te programeaza abia in septembrie sa depui actele...
A răspuns pe 11.08.2011, ora 14:11
anita21 #4
Multumesc mult
A răspuns pe 11.08.2011, ora 14:21
anita21 #5
Multumesc mult
A răspuns pe 11.08.2011, ora 14:21