anita21
A întrebat pe 11.08.2011, la 08:58
Salut!
Pentru a depunde actele p-u cetatenie,trebuie de facut programare?
Pentru a depunde actele p-u cetatenie,trebuie de facut programare?
Răspunsuri (5)
miha20
#1
Daca vrei sa le depui la noi, da trebuie programare...
A răspuns pe 11.08.2011, ora 10:25
anita21
#2
Si tre sa merg eu la Ch s ama programez,sau cum ?
A răspuns pe 11.08.2011, ora 11:25
miha20
#3
da, trebuiie sa mergi personal cu pasaportul sa te programezi...e mare haos acolo acum si te programeaza abia in septembrie sa depui actele...
A răspuns pe 11.08.2011, ora 14:11
anita21
#4
Multumesc mult
A răspuns pe 11.08.2011, ora 14:21
anita21
#5
Multumesc mult
A răspuns pe 11.08.2011, ora 14:21