marcelusa
A întrebat pe 11.08.2011, la 17:31
in cazul in care am finisat un liceu unde se preda in limba rusa pot participa la admitere?
Răspunsuri (5)
Irinuca
#1
Eu zic ca da. Important e sa stii limba romana :)
A răspuns pe 12.08.2011, ora 08:05
Clara
#2
BAC-ul l-ai dat in l. rusa?
A răspuns pe 12.08.2011, ora 09:24
marcelusa
#3
da in limba rusa
A răspuns pe 14.08.2011, ora 11:39
marcelusa
#4
da in limba rusa
A răspuns pe 14.08.2011, ora 11:40
kkoletz
#5
Nu ai de ce sa-ti faci griji, important sa stii limba romana!
Un exemplu personal: Am un coleg de facultate care a facut liceul in limba rusa in Cahul, dar a intrat fara probleme la Facultate! Doar ca initial a intampinat unele dificultati legate de limba! Mult succes.
Un exemplu personal: Am un coleg de facultate care a facut liceul in limba rusa in Cahul, dar a intrat fara probleme la Facultate! Doar ca initial a intampinat unele dificultati legate de limba! Mult succes.
A răspuns pe 15.08.2011, ora 17:50