Sari la conținut

liviu2011

A întrebat pe 11.08.2011, la 20:08

cine stie rezultatele pentru studii universitare cind vor fi

Răspunsuri (9)

Pollynush #1
De pe data de 1 septembrie apar rezultatele pentru studiile universitare.
A răspuns pe 12.08.2011, ora 06:45
Irinuca #2
Nu exista o data precisa cand vor aparea. Insa, ar trebui sa apara dupa data de 20 septembrie. Anul trecut au intarziat cam multisor cu afisarea listelor, poate anul acesta o sa aveti mai mult noroc. Succes!
A răspuns pe 12.08.2011, ora 08:03
nitza17 #3
20 SEPTEMBRIE???....ceva ai gresit ,sigur vor aparea dupa 20 august...
A răspuns pe 12.08.2011, ora 08:34
Clara #4
20 septembrie se refera pentru sesiunea a doua:), iar prima - in jurul datei de 1 septembrie... plus-minus cateva zile.
A răspuns pe 12.08.2011, ora 09:22
nitza17 #5
pai,sa acctentueze ca merge vorba de turul 2..si sa nu duca lumea in erroare.. :)))
A răspuns pe 12.08.2011, ora 09:38
Clara #6
:))
A răspuns pe 12.08.2011, ora 09:43
step #7
SI VIZA O LUAM IN DECEMBRIE:)))))))
A răspuns pe 14.08.2011, ora 06:29
Irinuca #8
Scuze, nu sariti acum in capul meu! :)) Ma corectez OFICIAL: anul trecut rezultatele au aparut dupa data de 20 AUGUST. Imi cer scuze inca o data. Si nu va nelinistiti atata! Nu rezolvati nimic...
A răspuns pe 14.08.2011, ora 10:29
milocik #9
anul trecut au aparut rezultatele pe 27 august.. dar as tinem cont ca admiterea era cu o sapt mai devreme decit acuma
A răspuns pe 14.08.2011, ora 11:30