Sari la conținut

milocik

A întrebat pe 12.08.2011, la 12:10

Deci. rezultatele pentru invatamintul preuniversitar au aparut conform metodologiei,dar pentru cel universitar tot aici e scris ca rezultatele vor pe 20 august,poate fi asa ceva? sau sai ascultam pe cei de la consulat?:D

Răspunsuri (5)

tane4ka #1
Sa speram ca vor fi pe 20 august(
A răspuns pe 12.08.2011, ora 12:19
Irinuca #2
Asta nu se stie. Anul trecut au intarziat multisor cu listele celor admisi...
A răspuns pe 13.08.2011, ora 08:32
milocik #3
stiu de asta si eu ca au intrziat insa anult trecut repartizarea o fost facuta la timp! si admiterea o fost mai devreme.. poate daca nu so primit cu repartizarea mai repede cu rezultatele sa primi ! .. pentru ca nu mai pot s astept.. nush ori eu numai asa ) da retraiesc zi la zi f mult
A răspuns pe 13.08.2011, ora 09:21
Irinuca #4
Te inteleg. Starea ta e normala si toti cei ca tine care asteapta sunt nerabdatori. Cu putin noroc, nu mai aveti mult de asteptat...
A răspuns pe 13.08.2011, ora 09:58
student #5
dar ce spun cei de la consulat?!
A răspuns pe 13.08.2011, ora 14:14